TeamTrans

22 824 00 00 biuro@teamtrans.pl

Menu

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług spedycyjno-transportowych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i małych firm o charakterze produkcyjnym i handlowym.

Świadomi dużej konkurencji na rynku postawiliśmy przede wszystkim na najwyższą jakość usług oraz budowanie trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z Klientami. Korzystając z bogatego doświadczenia i niezbędnej wiedzy naszych pracowników, oraz najnowszych osiągnieć technologicznych zyskujemy to co dla nas najcenniejsze – zadowolenie Klienta.
Naszym priorytetem jest całkowite spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wyodrębniliśmy następujące obszary specjalizacji:

Transport ładunków cało-pojazdowych do 24 T

Voll beladener LastwagenTransport ładunków cało-pojazdowych inaczej określany jest jako Full Truck Loads. Do tego rodzaju transportu wykorzystujemy pojazdy o ładowności do 24 ton. Tego typu usługę świadczymy również w systemie door-to-door. Oznacza to, że przesyłka odbierana jest od odbiorcy i dostarczana bezpośrednio do nabywcy. Transport cało – pojazdowy oznacza, że do dyspozycji Klienta oddajemy cały pojazd – odpowiedni do parametrów planowanego ładunku. Transport tego typu to też szybki czas realizacji zlecenia z tej racji, że na trasie brak dodatkowych załadunków i rozładunków.
W ramach tej usługi dysponujemy następującym taborem: pojazdy standardowe – firanki, plandeki, chłodnie, izotermy (długość ładunkowa 13,6m/szerokość 2,48m/ wysokość 2,75m – 33 euro palety) oraz pojazdy przestrzenne – zestawy (długość ładunkowa 15,4m / szerokość 2,48m/ wysokość 3m – 38 euro palet) i plandeki typu „mega” długość ładunkowa 13,6/szerokość 2,45/ wysokość 3m

Transport ładunków drobnicowych

Trade in Asia - TransportationTransport ładunków drobnicowych to przewóz przesyłki która nie zajmuje całej przestrzeni ładunkowej pojazdu. W tego typu usłudze oferujemy transport począwszy od przewozu jednej do kilkunastu palet. Tego typu ładunki przewozimy w opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych w zależności od potrzeb. Główną zaletą tego rozwiązania jest to, że dzięki skonsolidowaniu wielu pojedynczych przesyłek na jednym pojeździe można znaczne obniżyć koszty transportu.

Transport ekspresowy

stp_truckNaszym Klientom zapewniamy transport ekspresowy na terenie Polski i Europy. Jako sprawnie działająca firma transportowa, do 100% wyeliminowaliśmy ewentualne przestoje, co oznacza, że jesteśmy w stanie dostarczyć powierzony nam ładunek w terminie do 48h na terenie całej Europy i 12h na terenie Polski od momentu załadowania w systemie door-to-door. Transport ten jest wykonywany zawsze w podwójnej obsadzie kierowców.

Transport ładunków o wysokiej wartości

traffic in Hong Kong at nightIstnieje możliwość powierzenia nam transportu ładunków o wysokiej wartości. Tego typu transport jest dodatkowo ubezpieczony oraz bardzo starannie i solidnie zabezpieczony. Świadcząc tego typu usługi zdajemy sobie sprawę, że towary o wysokiej wartości materialnej podatne na uszkodzenia powinny być objęte szczególną ochroną. W tym zakresie współpracujemy z jednym z najsolidniejszych ubezpieczycieli i zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie ładunku, które w pełni zabezpiecza ewentualne trudności, jakie mogą powstać przy realizacji transportu.

Transport ładunków niebezpiecznych

TanklastzugOferując transport ładunków niebezpiecznych (ADR) działamy w oparciu o międzynarodową konwencję dotycząca drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych. Nasi kierowcy są doskonale przeszkoleni w kwestii transportu ładunków niebezpiecznych oraz posiadają wszelką niezbędną wiedzę. Transport ten obejmuje przewóz ładunków, których właściwości fizykochemiczne i biologiczne są potencjalnym zagrożeniem dla ludzi i środowiska naturalnego, dlatego ich transport realizujemy wyłącznie samochodami odpowiednio wyposażonymi i oznakowanymi do przewozu takiego rodzaju ładunków.
Kierowcy realizujący takie zlecenia posiadają wszystkie wymagane uprawnienia.

Transport dedykowany

Back truckNaszym Klientom dajemy możliwość tzw. transportu dedykowanego. Transport dedykowany oznacza, że wykonując usługę dysponujemy całą przestrzenią ładunkową pojazdu dla jednego Klienta. Realizacja odbywa się bez jakichkolwiek przeładunków, aby zaoszczędzić czas oraz zapewnić większe bezpieczeństwo ładunku, a transport dostarczany jest w systemie door-to-door na terenie całej Europy.

TEAM TRANS to przede wszystkich zgrany i skuteczny zespół. Działając pod jednym szyldem, jakim jest nasza marka, dążymy do zadowolenia Klienta z wykonanej przez nas pracy. Powierzając transport ładunków naszej firmie mogą Państwo liczyć na to, że usługi te wykonają doświadczeni spedytorzy i kierowcy.
W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy fachowym doradztwem w zakresie transportu i spedycji.
Naszym Klientem może być każdy – zarówno ogromne przedsiębiorstwa, jak i indywidualni zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy!